Livet på landet

16.03.2021

Heisann! Mange år siden jeg har holdt på med hjemmesider og blogging, men tenkte at jeg kunne ha en plass jeg kan dele litt artige øyeblikk og bilder jeg tar for å forevige øyeblikket. 

Året som har gått har vært fylt med opp og nedturer i hytt og pine, men den største gleden var i februar i fjor hvor samboer og jeg flyttet inn i hus for første gang! Selv med all negativitet rundt oss, har vi likevel klart å ha fast jobb, biler, hus og så mye dyr som vi har oppi alt dette her. 

Vi lever drømmen og på et år har vi fått til ganske mye her på landet. Mange planer framover og vi gleder oss til å jobbe litt ute i hagen i år. Forhåpentligvis får vi opp litt volierer ute og får gjort litt mer i hagen i år. Blir spennende å se når varmen virkelig setter inn. 

Blir litt oppdateringer i ny og ne, så følg med!